Apie mus

UAB „Statybos Titanai“ įkurta 2008 m., teikianti statybos paslaugas privataus ir viešojo sektoriaus klientams. Teikdami paslaugas, orientuojamės ne tik į kiekybės, bet ir į kokybės politiką, tokiu būdu stengiamės pranokti konkurentus ir būti patikimu partneriu statybos darbų vizijai įgyvendinti. Esame tikri, kad klientas turi gauti tai, ko jam reikia – puikią kokybę už tinkamą kainą. Dirbame greitai ir profesionaliai, todėl pas mus rasite tai, kas Jums suteiks naujų galimybių, siekiant priimti teisingus sprendimus.
Mūsų vertybės:

Inovatyvumas. Įmonėje dirbantys profesionalūs darbuotojai teikia aukščiausios kokybės paslaugas, pasiūlo inovatyvius technologinius statybų sprendimus bei patenkina individualius kliento norus ir poreikius.

Patikimumas. UAB „Statybos Titanai“ nuolat stiprina savo konkurencingumą statybų rinkoje, ypatingą dėmesį skiria įmonės darbuotojams, suprasdama, kad kvalifikuoti, savo darbu patenkinti bei motyvuoti darbuotojai yra didžiausia įmonės vertybė. Darbe labiausiai vertinama drąsios idėjos, profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus.

Atsakomybė. Remdamiesi ilgamete patirtimi, strategine, organizacine disciplina ir branda UAB „Statybos Titanai“ yra atsakinga ir patikima statybų bendrovė, vykdanti įsipareigojimus prieš partnerius ir darbuotojus. Įmonės veikla grindžiama pasitikėjimu, pagarba, sąžiningu darbu, nuolat keliami ir įgyvendinami ambicingi tikslai.

Vienybė. Puoselėdama komandinio darbo principus ir pagarbą vienas kitam, įmonė yra subūrusi motyvuotą kolektyvą. Diegdama nuolatinio tobulėjimo programas ugdo savo srities specialistus, kurie neaukoja ilgalaikių tikslų dėl trumpalaikių rezultatų.
UAB „Statybos titanai“ įgyvendina Jūsų idėjas!

 

Panerių g. 51, Vilnius
+370 686 12 265